Etkinlikler

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

Q Bar olarak, sadece haftada birkaç gün değil her gün eğlenmenin gerekli olduğuna inanıyoruz ve etkinlik planlarımızı bu şekilde yapıyoruz.

Özel etkinlik ve konserlerimizin dışında her hafta aşağıdaki etkinlik takvimi geçerlidir.

  • Her cumartesi saat 22:00-02:00 arası Alternatif Rock müziğin sevilen grubu Rock’n Mind hafta sonunda sizi coşturmak için sahnede!
  • Her pazar ve pazartesi saat 23:00-01:00 arası dinlenmek ve güzel bir haftaya başlamak için Grup Yağmur Sesi sizlerle!
  • Her pazartesi ve çarşamba saat 20:00-22:00 arası Grup Renk, haftanıza renk ve eğlence katmak için birbirinden güzel parçalarını seslendiriyor.
  • Her Salı saat 20:00-22:00 arası Grup Sol Anahtarı, eğlenceli sahne performansıyla sizlerle.
  • Her perşembe saat 20:00-22:00 arası Grup Ses, hafta sonuna hazırlık yaparken mükemmel bir başlangıç için yanınızda.
  • Her cuma saat 20:00-23:00 arası Grup On-Off, hafa içi yorgunluğunu atmak ve hafta sonuna enerjik başlamak için sizlerle.
  • Her cumartesi saat 19:00-21:30 arası Grup Birdy, sizi uzak diyarlara uçurmak için sahnedeki yerini alıyor.

 

Karaoke Gecesi

29 Kasım Pazar akşamı mükemmel bir organizasyonla haftayı kapatmak istemez misiniz? Sürpriz şarkılarla Karaoke Gecesi, Q Bar’ın eğlenceli ortamında sizi bekliyor.

 

80’ler 90’lar Pop Parti

26 Aralık 2015 Cumartesi gecesi en güzel 80’ler ve 90’lar şarkıları için, Q Bar’a bekliyoruz. Hep beraber söyleyeceğimiz ve eğleneceğimiz bu gecede özel indirimler ve sürprizler sizleri bekliyor. Gecenin sponsorunun Bomonti olduğunu söylemek bize kalmış.

 

Oldies But Goldies

Siz de eski 45’liklere hayran mısınız? Evinizde dinlemek yetmiyor, artık bağıra bağıra eşlik etmek mi istiyorsunuz? O zaman sizi 15 Ocak’taki Oldies But Goldies partimize bekliyoruz. Gecede, dart oyunları, mini bovling, bilardo da var! Sponsor www.bahistanbul.org!

 

Blues Gecesi

23 Ocak Cumartesi akşamı kimseye söz vermeyin. Blues severlerin çok eğleneceği, sevmeyenlerin de hayran kalacağı bir müzik şöleni için herkesi Q Bar’a bekliyoruz. Gecenin sponsoru ise adına yakışır bir şekilde İstanblue!