Hakkımızda

görsel-10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İstanbul’un alışıldık eğlence semtlerinin dışında, farklı bir eğlence anlayışıyla dizayn edilmiş Q Bar, hem gündüz saatlerinde hem de gece saatlerinde hizmet vermektedir. Alışıldık barların aksine, özenle hazırlanmış yemekleri ve atıştırmalıkları, alkollü ve alkolsüz içki çeşitleri ve ferah ortamı ile, hem sınırsız bir eğlence alanı sunmakta hem de keyifli bir sohbet mekanı olarak hizmet vermektedir.

Saat 12:00 ile 04:00 arası açık olan Q Bar’da eğlence hiçbir zaman yavaşlamıyor. Saat 12:00-16:00 saatleri arasında hafif müzik ve güncel pop müzik parçalarıyla yemeğinizi keyif içinde yiyebilir, arkadaş ve dostlarınızla sohbet etmenin zevkine varabilir, hatta kitabınızı okuyup ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. 16:00-20:00 saatleri arasında, her güne özel değişik yemek ve içkilerdeki akşamüzeri indirimlerimizden faydalanabilirsiniz. Özel organizasyonlarımızdan ve indirimlerimizden haberdar olmak için, web sitemizde bulunan etkinlikler sayfasını takip edebilirsiniz.

Her gün 20:00-04:00 saatleri arasında kesintisiz müzikle, kimi zaman dansın ve eğlencenin, kimi zaman romantizmin tadına varacağınız birbirinden güzel gruplarımız sayesinde, sabaha kadar iyi ve kaliteli müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Ferah ve yüksek tavanlı ortamımız, geniş sahnemiz, rahat oturma ve dinlenme alanlarımız ve yenilenen havalandırma sistemimiz ile, hem kışın hem de yazın hiç rahatsız olmadan eğlenmeye devam edebilirsiniz.

Q Bar, Kadıköy`ün güzel sokaklarından birinde, ulaşım problemi yaşamayacağınız bir noktada yer almaktadır. Her yere yakın olması sebebiyle, gerek toplu taşıma sistemi kullanabileceğiniz, gerek taksiyle veya aracınızla İstanbul’un hemen her yerinden rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir semtte yer almaktadır. Nezih, kaliteli, teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanan dizaynı ve rahatlığınızı düşünen konforlu dekorasyonuyla, sadece hafta sonu gecelerinin değil, eğlenmek, dinlenmek ve güzel bir yemek için haftanın her günü ziyaret edebileceğiniz bir mekandır.

Kısa zamanda eğlence sektöründe, farkı ve tarzıyla adından söz ettiren, gençlerin olduğu kadar orta yaş grubunun da favorisi haline gelen Q Bar’ın ileriki günlerde daha da sık duyacağınız bir yer olacğaı kesin. Q Bar’ı şimdiye kadar denemediyseniz, sizi de farklı bir konsept ve anlayışta eğlenmeye, İstanbul’un eski ve güzel yerlerinden biri olan Kadıköy`e bekliyoruz. Bu yeni keyif durağını mutlaka deneyimlemelisiniz!